Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
ЗСУ виграли першу фазу війни з росією, — Маляр
11 Травня, 15:32

ЗСУ виграли першу фазу війни з росією, — Маляр

Збройні Сили України виграли першу фазу війни з росією, однак попереду ще тривалий етап боротьби до повного очищення України. Про це під час брифінгу у медіацентрі «Україна» повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

«Ключовою задачею ворога було за декілька днів захопити Київ і взяти під повний контроль всю державу. Це – перша фаза війни, і ворогові не вдалося її виконати. Під час цієї фази ворог використовував 24 батальйонно-тактичні групи, своїх спецпризначенців і поніс великі втрати», – каже вона.

Величезна кількість ворожих військ була сконцентрована навколо Києва та області. ЗСУ завдали абсолютного удару ворогу.

Після цього, за словами заступника Міністра оборони України, агресор почав використовувати іншу тактику і стратегію у війні з Україною.

«Попереду нас очікує складний і тривалий етап боротьби до повного очищення нашої країни і встановлення суверенітету у державних кордонах, бо у росії ще багато ресурсів, які вона може використати вже найближчим часом», – додала заступниця міністра.

Крім того, вона поінформувала, що наразі Україна отримає велику допомогу від іноземних партнерів, зокрема в рамках ленд-лізу. Утім, поки ця допомога надійде, Україну чекає важкий період, який триватиме декілька тижнів або й місяців.

Схожі новини