Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
ЗСУ зупинили спроби наступу ворога на двох напрямках, — зведення Генштабу
19 Липня, 19:52

ЗСУ зупинили спроби наступу ворога на двох напрямках, — зведення Генштабу

Російські військові продовжують зазнавати втрат у живій силі та техніці, тривають підриви їхніх складів боєприпасів. росіяни проводили штурм у напрямку Покровського на Донбасі та мають там частковий успіх. Однак українські військові зупинили спроби наступу на низці інших напрямків. Про це звітує Генштаб ЗСУ.

На Харківському напрямку окупанти відкривали вогонь з артилерії по населених пунктах у районах на північ, схід і південний схід від Харкова. Війська рф зробили невдалі спроби наступу в напрямках сіл Уди таГусарівка — поблизу останнього завдали авіаційного удару.

На Слов’янському напрямку окупанти провалили спробу розвідки боєм у напрямку Дмитрівки та з утратами відійшли. росіяни обстрілювали зі ствольної, реактивної артилерії й танків райони населених пунктів Дібровне, Новомиколаївка, Велика Комишуваха, Долина, Чепіль, Семиланне, Грушуваха, Адамівка, Барвінкове, Богородичне, Архангелівка та Нова Дмитрівка.

На Донецькому напрямку основні зусилля війська рф зосередили на спробах просування в напрямках Сіверська та Бахмута, стріляли з артилерії поблизу Краматорська, Райгородка, Донецького, Верхньокам’янського, Спірного, Стародубівки, Сіверська, Дронівки та Івано-Дар’ївки. Завдали авіаудару неподалік Верхньокам’янського.

Українські військові завдали окупантам значних утрат, коли ті намагалися просунутися в напрямках Григорівки, Спірного та Івано-Дар’ївки — ті безладно відступили.

На Бахмутському напрямку окупанти обстріляли райони населених пунктів Бахмут, Новолуганське, Покровське, Вершина, Весела Долина, Яковлівка, Берестове та Зайцеве. Завдали авіаційних ударів біля Вуглегірської ТЕС, Покровського, Майорська, Торецька, Берестового і Вершини.

росіяни проводили штурм у напрямку Покровського та мали частковий успіх — вони закріплюються на південній околиці населеного пункту. А втім, спроби окупантів просунутись у напрямках Берестового, Білогорівки, Вершини й території Вуглегірської ТЕС успіху не мали.

В акваторіях Чорного та Азовського морів росія тримає у готовності до ракетних ударів по об’єктах на території України три носії високоточної зброї.

Схожі новини