Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
ЗСУ звільнили найбільший залізничний вузол Харківщини у селищі Куп’янськ-Вузловий
27 Вересня, 15:25

ЗСУ звільнили найбільший залізничний вузол Харківщини у селищі Куп’янськ-Вузловий

Військові Збройних сил України звільнили від російських окупантів селище Куп’янськ-Вузловий Харківської області на лівому березі річки Оскіл, у якому розташований великий залізничний вузол. Про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

За його словами, для росіян на Харківщині було кілька принципових і важливих напрямків, через які вони направляли свою техніку на територію Донецької та Луганської областей. Це був Ізюм та так звана ізюмська висота, а також Куп’янськ-Вузловий – одна з найбільших логістичних, залізничних розв’язок на території Харківщини.

«З перших годин повномасштабної війни воно було окуповане і ворог його досить сильно обороняв і тримав. Завдяки успішній військовій операції ЗСУ відбили цей населений пункт і повністю фактично контролюють його», – пояснив Синєгубов.

Він також додав, що звільнення територій наразі відбувається дуже важко, тому що ворог намагається перегрупуватися та стягує свої підкріплення.

«Українські військові продовжують звільняти Харківщину від окупантів. Тривають бої на лівому березі річки Оскіл, росіяни втрачають логістичні шляхи для постачання своїх окупаційних угрупувань в Україні. Слава ЗСУ!», – додав очільник Харківської ОВА.

Схожі новини