Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
ЗСУ звільнили п’ять населених пунктів біля Лиману і оточили російські війська (ВІДЕО)
01 Жовтня, 12:20

ЗСУ звільнили п’ять населених пунктів біля Лиману і оточили російські війська (ВІДЕО)

Бійці Збройних Сил України оточили російські війська неподалік Лиману на Донеччині і звільнили 5 населених пунктів поблизу. Про це повідомив речник Східного угруповання військ Сергій Череватий, повідомляє РБК-Україна.

“Російське угруповування в районі Лиману оточене. Населені пункти Ямпіль, Новоселівка, Шандриголове, Дробишеве, Ставки – звільнені, там тривають стабілізаційні заходи”, – сказав він.

Череватий додав, що в оточені опинились близько 5-5,5 тисяч окупантів.

“Там справді наші дані показували, що російське угрупування (в районі Лиману – ред.) налічувало кількість в районі 5-5,5 тисяч. Проте, активні бойові дії “відмінусовували” їх бойовий склад, а також деякі групи, які намагалися прорватися. Тобто встановлення точної кількості росіян поки потребує аналізу, щоб назвати точну цифру”, – пояснює Череватий.

Він додав, що Лиман важливий тим, що це черговий крок до звільнення Донбасу та можливість піти далі на Кремінну і Сєвєродонецьк.

“Це і психологічно важливий момент. Оскільки ЗСУ починають диктувати свою волю, а не тільки відбивати і стояти в обороні, а й переламувати хід бойових дій”, – зазначив Череватий.

Тим часом, на сторінці Міністерства оборони України з’вилось відео з бійцями, які звільняли Дробишеве.

 

Ця інформація була цікавою для вас?

Зараз ми не лише пишемо новини — дуже хочемо зігріти наших воїнів напередодні зими. Для цього ми запустили ініціативу «Теплий Покров», де збираємо на термобілизну, рукавичці, шкарпетки для ЗСУ. Кожен, хто пожертвує на теплі речі, зможе взяти участь у розіграші особливих лотів.  Деталі та умови читайте тут.

Схожі новини