Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Зуби цілі»: в ОП спростували інформацію про бійку між Богданом і Бакановим
03 Листопада, 16:57

«Зуби цілі»: в ОП спростували інформацію про бійку між Богданом і Бакановим

Вже другий день соцмережі обговорюють конфлікт між главою Офісу президента Андрієм Богданом та главою СБУ Іваном Бакановим. У мережі на цю теми вже почали з’являтися меми та анекдоти. Проте, наразі жодного підтвердження ця інформація не має. А у Офісі президента її і зовсім спростували.

«Ми спростовуємо цю інформацію, хоча особливого спростування вона не потребує, бо є вигаданою від початку і до кінця. В черговий раз надбанням громадськості став фейк, що не базується на жодному джерелі, яке заслуговувало би хоч на якусь довіру. Шкода, що на нього ведуться серйозні видання, яким довіряють люди», – написав заступник голови ОП Facebook.

Посміялися з історії і самі «винуватці». Так, Баканов прокоментував ситуацію словами: «Дуже смішно» і додав багато смайликів, – пише УП.

А Богдан відповів, що не знає про таку сварку, але «зуб дає», що йому зуб не вибивали.

Нагадаємо, вчора журналіст Станіслав Речинський опублікував пост у Facebook, де стверджував, що в середу, 30 жовтня, Баканов і Богдан побилися на Банковій.  З тих пір голова адміністрації президента не виходить на роботу. Журналіст також стверджував, що «Богдану вибили зуб».

За його даними, конфлікт стався через різні кандидатури на посаду Головного слідчого управління СБУ, які підтримували Богдан і Баканов.

Слідом за Речинським про факт бійки написала і ще одна журналістка Соня Кошкіна.

Схожі новини