Звернулась зі симптомами вірусної інфекції і померла: медикам новороздільської лікарні повідомили про підозру | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Звернулась зі симптомами вірусної інфекції і померла: медикам новороздільської лікарні повідомили про підозру
15 Січня, 17:22

Звернулась зі симптомами вірусної інфекції і померла: медикам новороздільської лікарні повідомили про підозру

Чотирьох медиків у Новому Роздолі підозрюють у смерті 17-річної вагітної хворої із села Крупсько Миколаївського району. Дівчина звернулась до медиків з симптомами вірусної інфекції і за кілька годин померла. Подія трапилась у літі 2018 року. Весь цей час правоохоронці розслідували справу та проводили експертизи.

«Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що 27 липня 2018 року опівдні у лікарню для отримання медичної допомоги звернулась вагітна 17-річна мешканка одного з сіл району. Пацієнтку було госпіталізовано, її оглядали та консультували лікарі-спеціалісти, проте жоден з них не поставився належним чином до виконання своїх професійних обов’язків. Незважаючи на те, що стан дівчини різко погіршився, її не перевели в реанімаційне відділення та не призначили правильного лікування, що підтверджено експертизами. Внаслідок цього у той самий день близько 18.20 неповнолітня померла у лікарні», – йдеться у повідомленні поліції.

Сьогодні, 15 січня, правоохоронці повідомили працівникам медичного закладу – завідуючому відділенням, педіатру, анестезіологу та акушеру-гінекологу про підозри у вчиненні кримінальних правопорушень. За неналежне виконання своїй професійних обов’язків їм загрожує  до трьох років тюрми, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на той самий термін.

Досудове розслідування триває.

Відео