Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Звернутись до Львівської ОВА тепер можна з допомогою Дії
02 Жовтня, 14:34

Звернутись до Львівської ОВА тепер можна з допомогою Дії

На сайті Львівської ОВА запрацювали 3 нові інструменти е-демократії. Тепер не потрібно набирати звернення на комп’ютері, друкувати на принтері, підписувати власноруч, сканувати і врешті відправляти на електронну адресу облдержадміністрації, зазначають в ОВА.

Зокрема, відтепер можна подати:

  • е-звернення з накладанням Дія.Підпису;
  • е-консультації;
  • е-запити на публічну інформацію.

Для того, щоб подати звернення, необхідно зайти на сайт Львівської ОВА, у розділі «контакти» обрати «подати е-звернення», вписати інформацію у відповідні вікна та накласти цифровий підпис.

«Вперше в Україні сайт адміністрації запровадив е-звернення громадян, котре можна подати навіть з мобільного телефону, підписавши “Дія.Підписом”», – повідомили у ОВА.

Окрім того, будь-хто через сайт адміністрації може зробити запит на отримання публічної інформації. Інструментом е-запитів на публічну інформацію частіше за інших користуються журналісти.  Новий функціонал е-консультацій дозволить адміністрації ініціювати консультації з мешканцями області чи бізнесом, задля підвищення їх залученості до публічного врядування.

img_9808

Ця інформація була цікавою для вас?

Зараз ми не лише пишемо новини — дуже хочемо зігріти наших воїнів напередодні зими. Для цього ми запустили ініціативу «Теплий Покров», де збираємо на термобілизну, рукавичці, шкарпетки для ЗСУ. Кожен, хто пожертвує на теплі речі, зможе взяти участь у розіграші особливих лотів.  Деталі та умови читайте тут.

Схожі новини