Звільненій і згодом поновленій працівниці Львівської прокуратури виплатять 200 тисяч компенсації | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Звільненій і згодом поновленій працівниці Львівської прокуратури виплатять 200 тисяч компенсації
23 Серпня, 12:43

Звільненій і згодом поновленій працівниці Львівської прокуратури виплатять 200 тисяч компенсації

Племінниця екс-заступника начальника управління «К» СБУ Василя Пісного Галина Борейко, яка торік через суд поновилася на посаді заступниці прокурора Львівщини, відсудила у Львівської обласної прокуратури 202,6 тис. грн компенсації за те, що її довго поновлювали на роботі, пише Zaxid.net.

Відповідно до матеріалів справи, на початку року Борейко звернулася до Львівського окружного адміністративного суду, щоб стягнути з прокуратури середній заробіток за час затримки виконання рішення суду про поновлення її на посаді. 14 квітня її позов частково задовольнив Львівський окружний адміністративний суд і зобов’язав прокуратур виплатити їй 972,4 тис. грн компенсації за п’ять місяців вимушеного прогулу.

Львівська обласна прокуратура подала апеляцію на рішення суду. Колегія апеляційного суду не погодилась із рішенням суду попередньої інстанції і вирішила зменшити компенсацію Галині Борейкою. Зокрема, суд звернув увагу на те, що середньоденна зарплата Борейко на момент звільнення становила 2355 тис. грн. Її повинні були поновити на посаді 11 липня 2020 року, однак через відсутність вакансії на її посаду її повернули на роботу лише 11 листопада. Таким чином Галина Борейко втратила 202,6 тис. грн зарплати.

Восьмий апеляційний адміністративний суд частково задовольнив позов прокуратури, скасував рішення першої інстанції і прийняв рішення стягнути з Львівської обласної прокуратури 202,6 тис. грн компенсації зарплати Галині Борейко за затримку виконання рішення про поновлення її на роботі.

Нагадаємо, Галину Борейко рік тому звільнив тодішній генпрокурор Руслан Рябошапка «у зв’язку із неналежним виконанням посадових обов’язків». Їй пропонували посаду рядового прокурора, проте вона відмовилася і перебувала у кадровому резерві, допоки у лютому 2020 року тодішня прокурорка Львівщини Ірина Діденко не звільнила її остаточно.

Відео