Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Звільнення полонених – справа кількох годин»: адвокат
07 Вересня, 09:11

«Звільнення полонених – справа кількох годин»: адвокат

Адвокат кількох утримуваних в Україні росіян Валентин Рибін повідомив, що вже за кілька годин може провестись обмін полоненими. Правда не розкрив формат, за яким пройходитиме процедура звільнення,  пише УП.

“Я хочу сказати, що через кілька годин ми побачимо обмін”, – сказав він.

Адвокат зауважив, що Україна відмовляється видавати росіянина Руслана Гаджиєва(російський бойовик, який обвинувачується у вбивстві українських військових,  – LMN), який все ще залишається в СІЗО і не доставлений в пункт обміну.

“Ми зробили все, щоб Україна надала цю людину на обмін, він був у списку, щодо нього були надані всі юридичні процедури. Зараз ми не розуміємо, що відбувається і чому Руслан Гаджієв не був доставлений в пункт обміну”, – сказав він.

Рибін не виключив, що Гаджиєва ще можуть встигнути привезти в пункт обміну, “але це тільки в тому випадку, якщо Росія проявить характер”.

“У нас в запасі ще кілька годин і, повірте, час тане на очах”, – сказав він.

Адвокат повідомив, що пов’язує відмову видавати росіянина з “політичною грою всередині України”.

“Я впевнений, що Володимиру Зеленському не надали повний список людей, які підлягають помилуванню”, – зазначив захисник.

Нагадаємо, 22 серпня росЗМІ повідомили, що Москва і Київ попередньо домовилися обміняти 33 росіян на 33 українців у кінці серпня. 29 серпня з’явилася інформація, що кримчанина Олега Сенцова доставили з далекого міста Лабитнангі до Москви.

Схожі новини