Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Звільнений директор ДАБІ поновився на посаді через суд
27 Березня, 15:21

Звільнений директор ДАБІ поновився на посаді через суд

Львівський окружний адміністративний суд виніс рішення про поновлення на посаді директора департаменту Держархбудінспекції у Львівській області Романа Желиха. В кінці минулого року посадовець показав поганий результат під час оцінювання і керівництво ДАБІ вирішило його звільнити, – пише Захід.нет

Керівництво ДАБІ звільнило Романа Желиха ще у грудні минулого року, однак публічно про це не повідомлялось. У судовому рішенні зазначається, що Роман Желих не пройшов оцінювання службової діяльності за результатами його роботи у 2019 році і тому його вирішили звільнити.

Однак сам Желих переконаний, що його оцінили несправедливо.

«Він відзначає, що його результати роботи за 2019 рік із об`єктивної сторони слід оцінити позитивно, позаяк, за ключовими показниками очолюваний ним підрозділ перевищив середні значення серед інших територіальних органів ДАБІ», – йдеться у рішенні окружного суду.

Також Желих повідомив у суді, що під час оцінювання з ним не проводили співбесіду, тим самим порушивши процедуру перевірки. Натомість представник ДАБІ у суді заявив, що співбесіду із Желихом провели і звільнили його через невиконання поставлених на 2019 рік завдань.

Суд дослідив завдання, за виконання яких Желих отримав негативну оцінку, і визнав оцінювання необґрунтованим, а звільнення Желиха – протиправним. З огляду на це суддя Олександр Сасевич повністю задовольнив позов Романа Желиха і поновив його на посаді.

У матеріалах справи також є довідка про те, що Роман Желих перебував на лікарняному з 29 листопада до 17 березня. Відтак суд поновив його на посаді з 18 березня 2020 року.

Це рішення суду ще не набрало законної сили, і протягом 30 днів його можна оскаржити в апеляційному порядку.

Зазначимо, що Роман Желих керував обласною ДАБІ з 2014 року. За цей час інспекція неодноразово виносила рішення, повязні з узаконенням скандальних будівництв. Зокрема, підпис Желиха стоїть на дозвільних документах на будівництво скандального МАФу на просп. Чорновола, який нещодавно знесли.

Схожі новини