Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Звинувачений у державній зраді та підтримці терористів Єфремов йде на вибори з “Опозиційним блоком”
15 Червня, 13:50

Звинувачений у державній зраді та підтримці терористів Єфремов йде на вибори з “Опозиційним блоком”

Заарештований за підтримку терористів та посягання на цілісність держави колишній голова парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов увійде в першу десятку виборчого списку партії “Опозиційний блок” на позачергових виборах у Верховну Раду України

 

 

“Олександр Сергійович вже три роки перебуває в місцях позбавлення волі за абсолютно надуманими звинуваченнями, які не мають доказової бази. Я дуже сподіваюся, що це допоможе його звільнити і привернути увагу ще до тисяч інакомислячих, які перебувають у місцях позбавлення волі”, — зазначив лідер партії “Наші” Євген Мураєв в ефірі телеканалу “Україна”.

Мураєв також звернувся до Зеленського звільнити Єфремова і таких людей з-під арешту.

Єфремов увійде до першої десятки виборчого списку “Опозиційного блоку” замість юриста Володимира Пилипенка, який прийняв рішення не брати участь у виборчій кампанії.

Нагадаємо, 30 липня 2016 року Єфремова затримали при спробі вилетіти літаком із України за підозрою у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність держави. Йому також інкримінується підтримка та сприяння діяльності терористичної організації “ЛНР” й незаконне заволодіння майном “Луганськвугілля”.

Зокрема Єфремова звинувачують в організації захоплення будівлі Луганської обласної державної адміністрації навесні 2014 року, в пособництві при захопленні будівлі Управління Служби безпеки України в Луганській області, вчиненні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України.

Ще один пункт звинувачень — державна зрада.

Схожі новини