Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
10-місячному хлопчику з Жовквівщини закриють обпечені ділянки тіла штучною шкірою
05 Серпня, 13:08

10-місячному хлопчику з Жовквівщини закриють обпечені ділянки тіла штучною шкірою

Стан 10-місячного хлопчика з Жовківського району, що перекинув на себе гарячий чайник суттєво покращився. Про це повідомляє “Захід.нет”.

«Хлопчик був на штучній вентиляції легень, але зараз вже дихає самостійно. Сьогодні дитину з реанімації переводимо в опікове відділення, де продовжимо лікування», – каже завідувач відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії Віктор Пижевський.

Завідувач опікового центру лікарні Василь Савчин каже, що нині хлопчику зроблять першу операцію, закриють штучною шкірою обпечені ділянки тіла. Лікарі сподіваються, що це буде єдина операція, яку зроблять дитині, утім все залежатиме від того, як загоюватимуться рани. Усі необхідні ліки для лікування дитини є.

До порятунку хлопчика долучилося дуже багато людей. У п’ятницю, 2 серпня, дитині терміново потрібні були ліки, яких не було у лікарні. Благодійний фонд «Крила надії» оголосив терміновий збір коштів і за три дні небайдужі громадяни перерахували 161 тис.грн.

«Ми купили для дитини альбумін, наразі потреби в інших ліках нема. Якщо після одужання хлопчика
залишаться кошти, то ми використаємо їх на потреби іншої дитини, яка потребуватиме допомоги», – каже директорка фонду Наталія Ліпська.

Фото: Укрінформ

  • 0
  • 257
Схожі новини