12-річна Яна Степаненко повернулася з Бостонського марафону | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
12-річна Яна Степаненко повернулася з Бостонського марафону
18 Квітня, 18:32

12-річна Яна Степаненко повернулася з Бостонського марафону

12-річній українці Яні Степаненко вдалося зібрати 615 тисяч гривень на біговий протез для важкопораненого захисника Олександра Рясного. Задля цієї мети дівчинка пробігла на протезах 5-кілометрову дистанцію на одному із найпрестижніших світових марафонів у Бостоні. Сьогодні вона повернулася до Львова. Про це повідомила пресслужба ЛМР.

 

«Яна показує унікальний приклад, що все можливо у цьому світі. Про це важко було мріяти, але вона на протезах пробігла велику дистанцію на марафоні у Бостоні. Яна втратила обидві ноги після ворожого обстрілу залізничного вокзалу у Краматорську, але не здалася, і сьогодні є для нас одним зі справжніх символів української незламності», – зауважив під час зустрічі з Яною міський голова Львова Андрій Садовий.

Яна розповіла, що марафон їй дуже сподобався, і попри незначну втому, все ж змогла пробігти усі 5 кілометрів, як і планувала.

«Пробігла я дуже класно, мені дуже сподобалося. Тяжко було вже під кінець, коли залишався кілометр, тоді почали боліти ноги, вже відчувала важкість. Але все одно я добігла до фінішу. Я сама не очікувала, що пробіжу всі 5 кілометрів, і це, напевно, підтримка людей і моєї сім’ї. Дуже багато людей підтримували і були раді за мене. Там, у Бостоні, були українці, які мене підтримували, і вони побігли разом зі мною ці 5 кілометрів, хоча не збиралися цього робити, а просто підтримали мене і побігли зі мною», – розповіла Яна Степаненко.

 

Відео