«16 років жив із неправильним діагнозом»: львівські лікарі прооперували юнака, який не міг ходити | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«16 років жив із неправильним діагнозом»: львівські лікарі прооперували юнака, який не міг ходити
26 Лютого, 09:15

«16 років жив із неправильним діагнозом»: львівські лікарі прооперували юнака, який не міг ходити

В ортопедо-травматологічному відділенні Львівської дитячої клінічної лікарні, що на вулиці Орлика, прооперували 18-річного юнака із торсійною дистонією. Операцію на двох стопах провели успішно, то ж усі мають надію, що він матиме можливість ходити і жити повноцінним життя, йдеться на сторінці лікарні.

За словами мами прооперованого Володимира – Іванни, у дворічному віці синові почали відмовляти ноги. Лікарі, до яких вони зверталися, ставили різні діагнози, в тому числі міодистрофію. Та це не підтвердилося. Врешті, хлопцеві поставили діагноз ДЦП.

З цим родині довелося прожити 16 років, аж поки, за збігом обставин, мама не побачила по телебаченню програму про дитину зі схожими симптомами і не забила на сполох.

Коли дитину знову почали обстежувати, з’ясувалося, що діагноз був помилковий. Виявилось, що у Володимира – торсійна дистонія. Майже відразу, як хлопець почав прийом одного з препаратів, його стан покращився – почав активно говорити, рухати руками та ногами.

Зі слів матері, після відмови медиків усіх лікарень в Україні, допомогти її синові погодилися у львівській дитячій лікарні на Орлика. Зокрема, Володимиру провели реконструктивні операції обох стоп.

Щоб мати можливість ходити і жити повноцінним життям хлопцеві будуть змушені провести ще кілька операцій з відновлення опорно-рухового апарату.

Відео