17-річного Павла Арсентьєва закатували за 150 гривень – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
17-річного Павла Арсентьєва закатували за 150 гривень
13 Травня, 15:14
logo-black

17-річного Павла Арсентьєва закатували за 150 гривень

Вчора у передачі «Один за всіх» стали відомі подробиці жахливої трагедії у Жовкві. Де троє підлітків закатували до смерті 17-річного Павла Арсентьєва. На програму запросили родичів жертви та вбивць. А також свідків, яким було відомо про це страшне вбивство.

Нагадаємо, тіло неповнолітнього Павла Арсентьєва знайшли 24 квітня закопаним під будинком одного із вбивць.

Як стало відомо з програми, перед смертю над хлопцем три з половиною години знущались троє підлітків. У вбитого були розірвані внутрішні органи та зламані ребра. Закопавши тіло друга, підлітки спокійно розійшлись спати кожен по своїй оселі. Павла знайшли аж на 12-й день.

Вбитого хлопця останньою бачила його сестра. Вона, власне, дозволила вбивці забрати брата з будинку, де вони мешкали. Більше живим його не бачила.

Озвірілі підлітки закатували хлопця через 150 гривень. Їх хлопець був винен за поламаний телефон. До речі, вбивці дружили із вбитим, вони часто приходили до нього додому.

Покійний часто позичав гроші. У нього хворів батько, і він сам намагався його лікувати, адже всім з родичів було байдуже. Батько помер за тиждень до загибелі сина.

Павло звертався по допомогу до свого брата, сестри та мами, хотів позичити гроші та віддати борги. Перед вбивством злочинці також обдзвонювали цих людей і казали повернути кошти, інакше обіцяли поквитатися з Павлом. Але ті не реагували.

«Мама сказала, приведіть мені додому, я його сама вб’ю. Брат сказав добре провчити, а сестра, що їй не потрібні проблеми через брата», – розповідають герої передачі.

Після чого хлопці кинулись до неповнолітнього, били його, поки нещасний не помер. Далі все зняли на відео та фотокамеру. Знімками почали вихвалятися між друзями. Зокрема, надіслали кадри спільній подрузі в Італію.

«Мені сказали, що він мертвий, він дохлий. Я просила викликати швидку, але тоді була в Італії», –сказала на передачі 16-річна Юлія.

Зі слів дівчини, спочатку вона думала, що це розіграш, та коли повернулась в Україну і побачила, що Павло пропав, звернулась до матері одного із вбивць. Показала їй фото. Але та наказала мовчати.

Дівчина пішла у поліцію. До речі, про вбивство Павла знала також його дівчина Зоряна, але чогось мовчала.

Зараз родичі вбивць перекладають вину одне на одного. Шукають між своїми синами того, хто затіяв вбивство і був жорстокішим під час катувань. А ще намагаються зробити все, щоб їхні діти вийшли із СІЗО.

LMN поцікавилась у поліції, на якому етапі зараз справа.

«Затримані перебувають у СІЗО. Триває досудове розслідування. Над справою працюють експерти-криміналісти. Згідно їхніх висновків пізніше можна буде чіткіше говорити», – каже Світлана Добровольська із Національної поліції Львівщини.

Відео