20-річній студентці з Городоччини подарували однокімнатну квартиру на Самбірщині | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
20-річній студентці з Городоччини подарували однокімнатну квартиру на Самбірщині
07 Вересня, 14:39

20-річній студентці з Городоччини подарували однокімнатну квартиру на Самбірщині

Сьогодні, 7 вересня, 20-річна Уляна Саврук, дитина, позбавлена батьківського піклування, з Городоччини отримала ключі від власного помешкання, передає ЛОДА.

Батьки залишили дівчинку маленькою. З 10-ти років вона виховувалась у прийомній сім’ї в селі Завидовичах, що у Городоцькому районі. Там і закінчила навчально-виховний комплекс.

Житло придбали за кошти субвенції з державного бюджету у місті Новий Калинів, що на Самбірщині. Загальна вартість помешкання склала 365 тисяч гривень.

Вибір розташування квартири – не випадковий. Дівчина навчається в Дрогобицькому педагогічному університеті імені Івана Франка та філологічному факультеті на кафедрі української мови.

За словами Уляни Саврук, вона одразу почне облаштовувати нову домівку, адже перевагою для неї є те, що діставатися до навчального закладу відтепер буде значно легше.

Квартира складається з однієї житлової кімнати , кухні, санвузла, а загальна її площа становить понад 32 м2.

«Намагаємося справу з придбанням житла дітям-сиротам і дітям, які позбавлені батьківського піклування, не затягувати. Держава не затримує коштів, і найчастіше тільки від місцевих адміністрацій залежить, як швидко якісну і добру квартиру знайдуть і передадуть дитині. Для мене особисто важливо – аби власну оселю отримали максимально багато дітей, які потребують нашої з вами підтримки», – зазначив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод.

Нагадаємо, що 3 вересня  відбулось чергове засідання Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області. У межах наради присутні розглянули пропозиції для придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, зокрема у Бродівському районі та Славській ОТГ.

Під час Комісії визначили три житлові об’єкти для 4 дітей: однієї дитини-сироти та трьох осіб з їх числа. Упродовж тижня Комісія проінспектує житлові умови запропонованих помешкань та прийме відповідне рішення про придбання.

Фото: ЛОДА

 

Відео