Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
200 працівників “Львівгазу” звільнилися через низькі зарплати
21 Серпня, 14:19

200 працівників “Львівгазу” звільнилися через низькі зарплати

За останніх сім місяців “Львівгаз” втратив 200 кваліфікованих кадрів. Усі вказували одну причину – низькі зарплати. Така ситуація спричинена “замороженими” тарифами на розподіл газу, котрі від кінця 2016 року не переглядає НКРЕКП, повідомляє “Економічна правда”.

На сьогодні середній рівень заробітної плати в АТ “Львівгаз” на 30% менший, ніж в енергетичній галузі. Середня зарплата працівника компанії становить 8 407 грн, в той же час середня оплата праці по промисловості в області – 10 500 грн. Відтак, досвідчені працівники шукають більш оплачувану роботу.

«Витрати на оплату праці працівників нашої компанії закладені в тарифі на розподіл природного газу, котрий є складовою ціни на газ. Структура тарифу визначається та встановлюється НКРЕКП. Від кінця 2016 року державний регулятор не переглядав його. Зараз в нас відкритими залишаються 345 вакансій, а це 11% від середньооблікової чисельності. Найбільш затребувані професії: слюсарі з експлуатації, монтери ЕХЗ, зварники, водії та машиністи екскаваторів», – повідомив голова правління АТ «Львівгаз» Юрій Войсович.

Всі звернення газорозподільних підприємств України до НКРЕКП щодо встановлення економічно обґрунтованого тарифу на розподіл у структурі ціни на газ наразі залишаються без розгляду. Минулого тижня в АТ “Львівгаз” відбулись  відкриті обговорення проекту тарифу на розподіл природного газу на 2019 рік. Протокол результатів обговорення направлений для розгляду НКЕРКП.

Фото: ілюстративне

Схожі новини