27-річний яворівчанин з бригади «Азов» загинув у бою з росіянами на Донеччині | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
27-річний яворівчанин з бригади «Азов» загинув у бою з росіянами на Донеччині
12 Травня, 11:50

27-річний яворівчанин з бригади «Азов» загинув у бою з росіянами на Донеччині

6 травня 2024 року під час виконання бойового завдання в Сєвєродонецькому районі загинув яворівчанин Ігор Демченко. Сьогодні громада зустрічатиме свого Героя, повідомили у Яворівській міській раді.

«Ігор – корінний яворівчанин, якого в місті знають безліч. Добрий, комунікабельний, щедрий і товариський. Ігор вмів з будь-ким знайти спільну мову незалежно від віку і статі», – йдеться в повідомленні.

Ігор Демченко навчався в яворівській школі, а згодом – у львівському ліцеї комп’ютерних технологій. Дуже любив спорт, зокрема футбол. У 2019 році пішов служити на строкову службу, а потім підписав контракт з Національною гвардією України.

«Повномасштабна війна застала Ігоря на службі і він продовжив захищати Україну разом із старшим братом. Живим вийшов з Маріуполя, перевівся до Азову, попри війну будував плани на майбутнє з дружиною», – розповіли в міськраді.

У Героя залишилася дружина, батьки, сестри і брати. Детальну інформацію про зустріч і похорон воїна в міськраді обіцяють повідомити згодом.

Відео