Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Температура тіла коливається», – лікар про хворого на коронавірус чернівчанина
10 Березня, 10:27

«Температура тіла коливається», – лікар про хворого на коронавірус чернівчанина

До Чернівців 11 березня приїде лікар Всесвітньої організації охорони здоров’я, який огляне хворого на коронавірус COVID-19 та визначить, чи правильно його лікують. Про це повідомила заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак у коментарі Укрінформу.

“Всесвітня організація охорони здоров’я завжди делегує своїх представників до країни, в якій виявлено хворого на коронавірус, – сказала чиновниця. –  У їх делегацію входить і спеціаліст, який відповідає саме за клініку, тобто, чи правильно лікують хворого на коронавірус. Ми попросили, щоб саме цей спеціаліст приїхав до Чернівців, оглянув хворого та перевірив правильність призначеного лікування”.

Додала, що наразі стан пацієнта, в якого виявили коронавірус, стабільний.

«Температура тіла протягом доби коливається від 37,1 до 37,6 градусів. Він отримує адекватне лікування відповідно до всіх протоколів ВООЗ”, – наголосила Гусак.

Також вона повідомила, що хворому зробили повторний тест на коронавірус, який також дав позитивний результат. Це означає, що пацієнт ще досі хворий, і в його організмі присутній цей вірус.

“Відповідно до протоколів, хворому будуть ще кілька разів проводити тести. Лише після того, як два тести поспіль покажуть негативний результат на коронавірус, можна буде говорити, що людина одужує”, – розповіла чиновниця.

Нагадаємо, 3 березня у Чернівцях виявили перший і досі єдиний в Україні випадок зараження коронавірусом. Інфікований – житель Чернівців, який разом з дружиною повернувся після подорожі Італією.

Фото: Чернівецький промінь

  • 0
  • 1234
Схожі новини