30 тисяч ПЛР-тестувань щодня: уряд посилює контроль за дотриманням карантину | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
30 тисяч ПЛР-тестувань щодня: уряд посилює контроль за дотриманням карантину
10 Серпня, 15:59

30 тисяч ПЛР-тестувань щодня: уряд посилює контроль за дотриманням карантину

Сьогодні, 10 серпня, на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішили посилити контроль за дотриманням правил карантину. Про це йдеться на Урядовому порталі КМУ.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що віднині уряд запроваджує щоденну роботу державної комісії ТЕБ та НС. Також додав, що до 15 вересня цього року кількість щоденних ПЛР-тестувань має збільшитися до 30 тисяч. І розповів про  запровадження категоризації осіб, що тестуються.

«Нам потрібно обов’язково окремо маркувати тести представників Нацполіції, лікарів, учителів та деяких інших категорій працівників. Так ми зможемо отримати більш детальну статистику та розуміння, в яких категоріях хвороба поширюється швидше», — зазначив Шмигаль.

Також уряд візьметься за удосконалення так званої системи «Виявлення-тестування-ізоляція-контакти». Створить систему відслідковування контактних осіб шляхом опитування.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що, станом на сьогодні, на самоізоляції перебуває понад 28 тисяч активних хворих на COVID-19 та майже 100 тисяч контактних осіб.

«В середньому на кожен випадок ми маємо по 4-5 контактних осіб. Важливо, щоб усі без винятку люди, які є контактними, перебували на самоізоляції згідно з встановленими правилами через використання додатку «Дій вдома», – підкреслив Максим Степанов.

 

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Відео