Львів`яни оголосили “Міську барахолку”: виручені кошти передадуть на лікування дітей з вадами серця | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львів`яни оголосили “Міську барахолку”: виручені кошти передадуть на лікування дітей з вадами серця
22 Липня, 20:59

Львів`яни оголосили “Міську барахолку”: виручені кошти передадуть на лікування дітей з вадами серця

Активісти «Львівського молодіжного клубу» влаштовують міську барахолку. Львів’яни уже принесли понад 200 кілограмів якісного одягу та аксесуарів, які залежались у шафах.

27 та 28 липня ці речі студенти продаватимуть на фестивалі So Green Fest у Парку культури. За виручені гроші допоможуть дітям із вродженими вадами серця, пише zaxid.net.

«Нам принесли сорочку, ми її перше оглядаємо, дивимось, чи вона десь не брудна, на комір, передивляємось всі ґудзики», – розповідає представниця ГО «Львівський молодіжний клуб» Софія Дронь.

Львів’ян просили приносити чисті і без пошкоджень речі. Студентки певні: такі точно залежались у шафі в кожного.

«Ми хочемо дати такому одягу другий шанс на життя ‒ це є одним із принципів zero waste стилю життя ‒ повторне використання. Це є однією із метою нашої барахолки, а друга мета це наша благодійність», – каже співорганізаторка міської барахолки Ліза Федоришин.

Кожну річ, яку виставлять на продаж, виперуть та попрасують.

«Ми хочемо, щоб весь одяг був випраний, щоб гарно виглядав. Навіть на вішачках –це
все буде», – додала представниця ГО «Львівський молодіжний клуб» Катерина Копцюх.

Організатори хочуть зібрати 80 тис. грн на допомогу дітям.

“Кожного року є декілька дітей, в яких є складні захворювання серця. Їм у майбутньому може знадобитися пересадка серця, якщо там не зробити якусь коригуючу операцію. Власне, ми говоримо про ось цих дітей. Тому що для них завжди не вистачає часу, для них завжди треба зробити все дуже швидко і зазвичай це дорого», – прокоментувала керівниця фонду «Крила Надії» Наталія Ліпська.

Після продажу благодійники повідомлять, скільки їхніх речей придбали і яку суму грошей з цього вдалось зібрати.

Фото: скріншот з сюжету zaxid.net.

Відео