Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
37-річна жінка з Бродівщини, яка померла від коронавірусу, готувалася до операції
31 Травня, 12:28
logo-black

37-річна жінка з Бродівщини, яка померла від коронавірусу, готувалася до операції

Сьогодні стало відомо про 54-ту смерть від ускладнень коронавірусу на Львівщині. Жінка з Бродівщини померла 27 травня, а коронавірус підтвердили на наступний день. Як повідомили у Львівській ОДА, померлій було лише 37 років. У повідомленні державних структур про супутні захворювання не йшлось.

Як розповів LMN заступник головного лікаря Бродівської райлікарні Ігор Матійчук, жінка готувалась до планової операції, перебувала у райлікарні.

«Ми взяли у неї зразки на ПЛР-дослідження, хоча явних симптомів коронавірусу не було. Жінка, на жаль, любила випити. Готувалась до операції на печінку, мала цироз», – пояснює LMN Ігор Михайлович.

За його словами, кілька днів тому жінка попросилась додому. Операція мала відбутись у Львові. Жінка вірила, що це може врятувати їй життя.

«Звичайно, я не ставлю під сумнів роботу колег, але останнім часом у нас у багатьох померлих людей, які готувались до операції, підтвердили COVID-19. Можливо, ПЛР-тести дають певну похибку, коли в людини є певні серйозні захворювання, бо ця жінка, наприклад, контактів з хворими не мала, наскільки мені відомо», – зазначає Ігор Матвійчук.

Нагадаємо, нещодавно на Бродівщині поховали 40-річну жінку з підтвердженим коронавірусом. Та теж готувалась до планової операції. У рідних померлої коронавірусу не виявили.

Схожі новини