615 тисяч гривень на біговий протез для ветерана зібрала Яна Степаненко | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
615 тисяч гривень на біговий протез для ветерана зібрала Яна Степаненко
17 Квітня, 10:42

615 тисяч гривень на біговий протез для ветерана зібрала Яна Степаненко

12-річній українці Яні Степаненко вдалося зібрати 615 тисяч гривень на біговий протез для важкопораненого захисника Олександра Рясного. Напередодні дівчинка з цією метою пробігла на протезах 5-кілометрову дистанцію на одному із найпрестижніших світових марафонів у Бостоні, повідомили у Львівській міськраді.

«Благодійний проєкт «Незламна Яна біжить заради захисника» на платформі dobro.ua підтримали 754 донори з пожертвами у різні суми. Це були як і наші громадяни, так й іноземці, яких вразила хоробрість юної українки», – йдеться у повідомленні.

У центрі НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) зауважили, що ця новина стала найкращим подарунком на день народження дівчинки – адже вчора їй виповнилося 13 років. Тепер Яна повертається до Львова.

Нагадаємо, Олександру Рясному – 30 років, він із Запорізької області. Ще у 18 років пішов на військову службу за контрактом, а згодом поповнив лави Національної гвардії. Пройшов всі етапи цієї війни: АТО, ООС і, зрештою, повномасштабне вторгнення. Важкого поранення зазнав торік у вересні: уламок снаряду пошматував йому стегно. Наразі він уже на етапі активної реабілітації та протезування.

Відео