9 квітня у львівських супермаркетах зникнуть поліетиленові пакети | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
9 квітня у львівських супермаркетах зникнуть поліетиленові пакети
29 Березня, 18:40

9 квітня у львівських супермаркетах зникнуть поліетиленові пакети

9 квітня впродовж усього дня п’ять найбільших мереж супермаркетів міста відмовляться від використання поліетиленових пакетів і одноразової пластикової тари. До акції «Без поліетилену» долучились мережі супермаркетів і гіпермаркетів Львова: «Ашан», «Сільпо», «Арсен», «АТБ», «Близенько», а також магазини мережі FEST.

Акцію «Без поліетилену» у місті організовують за підтримки екоактивістів Zero Waste Lviv. Головна мета — привернути увагу львів’ян до проблеми забруднення довкілля і продемонструвати, що купувати можна без поліетиленових пакетів.

 

«Середня тривалість використання поліетиленового пакету – 20-30 хв. Проте шкода від нього буде на сотні років», – зазначає заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

 

Покупцям на касах запропонують, замість поліетиленових кульків — паперові пакети або багаторазові еко-торбинки, одноразові рукавички замінять на щипці та лопатки. У відділах випічки також можна буде обрати паперовий пакет, а в «Ашані» у відділі кулінарії пластиковий одноразовий посуд замінять на паперовий.

Відео