90-річний старосамбірчанин поборов коронавірус | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
90-річний старосамбірчанин поборов коронавірус
14 Квітня, 15:25

90-річний старосамбірчанин поборов коронавірус

90-річний мешканець Старого Самбора Євген Дашко нещодавно поборов коронавірус. Чоловік заразився у березні, лікувався у ковідному відділенні Старосамбірської лікарні у Лаврові. Два тижні після виписки провів вдома на самоізоляції, а сьогодні завітав до журналістів місцевого видання “Голос Прикарпаття”, аби поділитись своїм досвідом хвороби та публічно подякувати медикам за якісну допомогу.  

«Знаєте, то було дійсно важко. Була правостороння пневмонія. Я нічого не міг їсти. В мене пропали відчуття смаку та нюху. Але найгірше, коли тобі важко дихати. Тест підтвердив – коронавірус. Декілька днів був під кисневою маскою. Одразу хочу сказати, що тут у нас все дуже добре організовано. Це, справді, високий рівень. Дякую всім-всім, хто рятує пацієнтів з коронавірусом. Це важка та дуже важлива робота. Я не хочу тут когось окремо виділяти. Бо, розумієте, працюють різні бригади, задіяні різні лікарі, медсестри, санітари. І кожен з них вартує величезної подяки. Усі сумлінні, відповідальні, розуміючі. Дякую Богу, що опинився в такий момент у руках саме цих людей. Як бачите, завдяки їм, я у свої 90 поборов цей вірус», – розповідає Євген Дашко.

Євген Дашко – інвалід війни І першої групи. Свого часу 9 років працював у Києві в Міністерстві зв’язку України. Має 3 дітей. Любить жартувати. 

«Мене постійно питали медики: Дашко, а Ви що тут робите? Ви ж у нас такий живчик! Ну, а що я… Відповідав, що поробиш, дійшов той вірус і до мене», – пригадує пан Євген.

Нагадаємо, 10 березня у селі Лаврів, що належить до Старосамбірської ОТГ, відкрили ковідне відділення на 30 ліжко-місць. Раніше у цьому корпусі було психоневрологічне відділення Старосамбірської районної лікарні. З 1 квітня воно мало припинити свою роботу. Тепер там отримують медичну допомогу пацієнти, які переносять коронавірус у важкій формі.

  • 0
  • 1725
Відео