«Карпати» вдома поступилися «Арсенал-Києву» | Львівська мануфактура новин
«Карпати» вдома поступилися «Арсенал-Києву»
05 Травня, 20:04

У 27-му турі Української Прем’єр-ліги футбольний клуб «Карпати» приймав сусіда у турнірній таблиці – команду «Арсенал-Київ».

Гості зуміли відкрити рахунок вже на 10-тій хвилині. Гол у ворота Максима Кучинського забив Сергій Вакуленко. До перерви результат на табло залишався незмінним.

У другому таймі гравці «Арсенал-Києва» подвоїли перевагу. На 74-тій хвилині забиває Олександр Ковпак.

Ще через дев’ять хвилин Мартін Онгла зумів відквитати один гол, однак зрівняти рахунок «левам» так і не вдалося. Фінальний свисток зафіксував поразку «Карпат» 1:2.

Після матчу з «Арсенал-Києвом» «карпатівці» посідають десяту сходинку у турнірній таблиці. У наступному турі львів’яни на виїзді зіграють з «Ворсклою». Поєдинок відбудеться 12 травня.