“Адвокати ексберкутівців кажуть, що ті мали право стріляти” – Закревська | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Адвокати ексберкутівців кажуть, що ті мали право стріляти” – Закревська
28 Листопада, 21:01

“Адвокати ексберкутівців кажуть, що ті мали право стріляти” – Закревська

Адвокатка сімей героїв Небесної сотні Євгенія Закревська повідомила, що захист колишніх бійців “Беркуту”, обвинувачуваних у розстрілах учасників Революції Гідності, стверджує, що вони мали право стріляти. Про це вона сказала у інтерв’ю “Укрінформу”, передає “Українська правда”.

“Захист подає ситуацію так, що вони мали право стріляти, і це святе право міліції. Вони вважають людей, які ігнорують смертельну небезпеку, тих, хто йде і збирає поранених, – ненормальними, наркоманами, бойовиками. І вони явно воювали, вони були на одному боці, протестувальники – на іншому. Вони мали перемогти і мститися”, – каже Закревська.

За словами адвокатки, ідеться про п’ятьох “беркутівців” із так званої чорної роти. Вона також додала, що про каяття серед обвинувачених не йдеться.

“Стріляти не можна було, тому що там дуже багато людей, і кулі можуть летіти і поранити, чи вбити абсолютно не причетних ні до чого громадян. Так і відбувалося. Пам’ятаєте історію з медсестрою Олесею Жуковською? Її поранило кулею, яка була відстріляна з бетонної барикади. Вона, слава Богу, вижила, а от буквально поруч з нею стояв хлопець (він загинув), у якого кулю вилучили та ідентифікували, вона з автомата одного з тих беркутівців “чорної роти”, який втік. І вона теж відстріляна з бетонної барикади. Тобто, ви розумієте, наскільки це було небезпечно?! Увесь Майдан був мішенню”, – говорить жінка.

Нагадаємо, у Львові активісти оголосили безстрокову акцію “15 хвилин солідарності” на підтримку Євгенії Закревської.

Фото: Громадське телебачення.

Відео