Американські хірурги знову їдуть до Львова оперувати українських дітей: як потрапити | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Американські хірурги знову їдуть до Львова оперувати українських дітей: як потрапити
09 Лютого, 12:12

Американські хірурги знову їдуть до Львова оперувати українських дітей: як потрапити

З 26 лютого до 2 березня у Львові перебуватимуть американські лікарі, які безкоштовно оперуватимуть дітей, які народилися з найскладнішими вадами.

Як повідомили у Львівській міській раді, відома хірургиня Оксана Джексон з колегами не вперше відвідає наше місто. Раніше за свою багаторічну допомогу українським дітям та пораненим військовим вона отримала нагороду від Президента України.

«Лікарка уже стала добрим другом Першого медичного об’єднання, і цього разу вона з командою вдруге приїде до Львова. Цього разу вони безкоштовно консультуватимуть та оперуватимуть діток з вродженими вадами, деформаціями і новоутворами обличчя і тіла у лікарні святого Миколая», – йдеться в повідомленні.

Разом із Оксаною Джексон приїдуть її колеги: Девід Лоу, дитячий пластичний і реконструктивний хірург з лікарні у Філадельфії, та пластична хірургиня Наталія Біскуп.

Протягом п’яти днів американські хірурги оперуватимуть у Львові дітей з найскладнішмии вродженими вадами. Йдеться про розщілини губ та піднебіння, розлади мовлення при розщілині піднебіння, синдром Поланда, деформації носа та вух, лицьовий параліч, опіки, шрами на обличчі, ліпоми, вроджені невуси, захворювання молочних залоз. Також спеціалісти готові взятись за усунення послідовності Пʼєра Робена, щелепної та нижньощелепної остеотомії й краніосиностозу, інших вад та захворювань, що призводять до деформацій та спотворень тіла.

«Мої батьки народилися тут, тому я відчуваю, що мені потрібно їхати в Україну в цей складний час і допомагати, чим можу», – каже Оксана Джексон.

Заповнити форму для реєстрації можна за посиланням.

Відео