Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Американські військові, які тренують українських захисників на Яворівщині, пройшли ротацію
30 Липня, 18:07

Американські військові, які тренують українських захисників на Яворівщині, пройшли ротацію

Сьогодні, 30 липня, у селі Старичі, що на Яворівщині, в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки відбулась урочиста церемонія зміни ротації підрозділів ЗС США, які брали участь в підготовці ЗС України в рамках Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи — Україна (JMTG-U). Про це повідомляють у Міністрестві Оборони України

Участь у заході, окрім американських військовослужбовців, взяли й керівництво Національної академії та МЦМБ, а також представники інших армій країн-партнерів.

Звертаючись до американських військових, генерал-лейтенант Павло Ткачук, зокрема, щиро подякував полковнику Джону Оуклі та його підлеглим за професіоналізм та гарну роботу з підготовки підрозділів Збройних Сил України. Також він привітав нового керівника JMTG-U полковника Клейтона Кутамаєра та всю бойову групу 33-ї піхотної бригади Національної гвардії штату Іллінойс.

“Переконаний, що завдання, які визначені перед іноземними інструкторами і надалі будуть виконані з високим професіоналізмом і якістю”, — зазначив під час свого виступу генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Згодом він вручив американським воїнам відзнаки Міністра оборони України, Головнокомандувача ЗС України, Командувача Сухопутних військ ЗС України, а також начальника Національної академії.

Схожі новини