Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Андрій Садовий назвав фейком інформацію про свій переїзд до Києва
10 Січня, 17:44

Андрій Садовий назвав фейком інформацію про свій переїзд до Києва

Нещодавно у ЗМІ з’явилась інформація нібито мер Львова переїжджає у столицю. Цю тему жваво обговорювало все місто. Йшлося про те, що разом з сім’єю Андрій Садовий проживатиме у готелі “Національний”, а його сини ходитимуть до нової школи. Начебто 8 січня родина мала покинути Львів.

Міський голова спростував цю інформацію на своїй сторінці у соцмережі.

“Багато запитань від медіа, де я і сім’я. Поширюють фейк, що вивіз родину зі Львова. Нісенітниця. Вчора перебував на Франківщині. Сьогодні на засіданні штабу в Києві. Багато зустрічей з середовищами. У п’ятницю ввечері о 21:00 прямий радіоефір з Андрієм Куликовим (буде трансляція на сторінці у FB). В суботу – у Львові. На час відсутності обов’язки міського голови виконує заступник з питань економіки та фінансів Генадій Васьків.

Всі виборчі поїздки здійснюю за рахунок відпустки, на яку маю право як кандидат в президенти, і за власні кошти. Зі мною в поїздках по всій Україні, яких буде багато, часто буде дружина Катерина. Хлопців, як мінімум до кінця навчального року, забирати до Києва не планую”, – пояснює Андрій Садовий.

Фото: facebook.com/andriy.sadovyi

Схожі новини