Апеляційний суд змусив жительку Миколаєва заплатити сусіду за затоплення його квартири | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Апеляційний суд змусив жительку Миколаєва заплатити сусіду за затоплення його квартири
20 Серпня, 12:35

Апеляційний суд змусив жительку Миколаєва заплатити сусіду за затоплення його квартири

Майже 12 тисяч гривень матеріальної та моральної школи доведеться сплатити жительці м. Миколаїв на Львівщині за те, що вона затопила квартиру поверхом нижче. Таке рішення днями ухвалив Львівський апеляційний суд.

«20 березня 2022 року житель Миколаєва виявив, що сусідка з другого поверху залила його ванну кімнату. Внаслідок цього, з підвісної гіпсокартонної стелі та світильника текла вода коричневого кольору, вийшла з ладу одна лінія електропроводки в межах підвісної стелі з 4-ма точковими світильниками, пошкодилося від залиття дверне полотно ДСП, потемніли міжплиточні шви», -розповіли в пресслужбі суду.

В матеріалах справи зазначено, що, п обачивши залиту ванну кімнату, відповідачка вину визнала та погодилась відшкодувати вартість ремонту, але так цього і не зробила. Тому позивач змушений був звернутися до експертки, яка з’ясувала причину та підтвердила залиття ванної кімнати зі санвузла відповідачки та визначила вартість ремонтно-будівельних робіт у сумі 10 920 грн.

Щоб відшкодувати завдані збитки чоловік звернувся до Миколаївського районного суду, але там судді вирішили відмовити у задоволенні його позовних вимог.

«Розглянувши апеляційну скаргу колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ Львівського апеляційного суду постановила скасувати рішення суду першої інстанції, яким було відмовлено позивачу у повному обсязі у задоволенні позовних вимог. Ухвалено постановити нове рішення та стягнути з відповідачки на користь позивача: 10 920 грн завданої матеріальної шкоди, 1 000 грн – моральної шкоди, 2 124 грн. 48 коп. судового збору та 3 900 грн за проведення будівельно-технічної експертизи», – йдеться в рішенні апеляційного суду.

Відео