Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Петро Бенюк до останнього працював у театрі: помер рідний брат Богдана Бенюка
09 Квітня, 19:43
logo-black

Петро Бенюк до останнього працював у театрі: помер рідний брат Богдана Бенюка

Юлія Швидко

Сьогодні на 74-тому році помер актор львівського театру ім. Марії Заньковецької , Народний артист України Петро Бенюк. Він – старший брат Богдана Бенюка.

«Для нас, його колег, така звістка стала несподіванкою. Ще два тижні тому бачив Петра у театрі. Виглядав кволим, помаленьку йшов. Ще хотів запитати: «Петре, тобі зле?» Але передумав. Через два дні почув, що Петро потрапив до лікарні з інсультом. Був у важкому стані. Декілька раз приходив до тями, але не змогли його врятувати», – розповідає LMN Народний артист України Олександр Кузьменко. Разом працювали у театрі ім. М. Заньковецької.

Колеги згадують Петра Бенюка як веселу, життєрадісну людину. Кажуть, що любив влучні жарти, часто розмовляв з гумором. Вдовою залишив дружину Ларису. Мав два сини – Петра та Павла, онуків.

«Дружина теж нещодавно інсульт перенесла, – додає Олександр Кузьменко. – Петро живе у Львові, Павло – у Києві. Петро-молодший  раніше у нас в театрі працював, тепер якимось театральним колективом керує. У них така творча родина. Покійний Петро був у дуже дружніх стосунках зі своїм братом Богданом. Той не один раз до нього до Львова приїжджав. Жодного ювілею старшого брата не пропустив».

Петро Бенюк народився в селищі Битків Надвірнянського району на Івано-Франківщині. 47 років працював у театрі ім. М. Заньковецької. Знімався у фільмах «Заграва», «Тарас Шевченко. Заповіт», «Відьма», «Камінна душа», «Вперед, за скарбами гетьмана».

У 1973 році став дипломантом кінофестивалю «Молодість-73» за найкращу чоловічу роль у фільмі «Катруся».

Фото: Facebook

benyuk_petro
Схожі новини