Асфальт клали у зливу: неякісну дорогу до Крехівського монастиря на Жовківщині почали переробляти | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Асфальт клали у зливу: неякісну дорогу до Крехівського монастиря на Жовківщині почали переробляти
17 Травня, 10:29

Асфальт клали у зливу: неякісну дорогу до Крехівського монастиря на Жовківщині почали переробляти

Дорогу до Крехівського монастиря на Жовківщині, яку ремонтувати торік, у суботу, 15 травня, взялися переробляти. Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомив міський голова Жовкви Олег Вольський.

«Завдяки злагодженій роботі на усіх рівнях сьогодні відновились ремонтні роботи дороги Жовква – Крехів. Дякуємо платникам податків! Сподіваємось, що до відпусту у Крехівський монастир святого Миколая буде гарний проїзд», – зазначив Вольський.

Дорога від Жовкви до Крехова є частиною великого транзитного кільця довкола Львова радіусом близько 30 км, яке пролягає за маршрутом: Миколаїв– Городок–Івано-Франкове–Жовква–Кам’янка-Бузька–Куровичі–Бібрка. Його вирішили облаштувати, аби розвантажити закорковану об’їзну дорогу Львова. Це мало допомогти перенаправити потік транспорту, особливо вантажівок, до пунктів пропуску на кордоні з Польщею та скоротити час транзиту Львівщиною.

Ремонт цієї ділянки дороги розпочали у серпні 2020 року. На нього виділили  41 млн грн. Фінансування проводилось коштом держбюджету. Однак роботи виконали неякісно. Через погане укріплення основи і прокладання нижнього шару покриття дорожнє полотно тріскало і провалювалося. Підрядника (фірма «Експодор») навіть підловили на тому, що асфальт клали у зливу.

Якість виконання робіт була такою низькою, що інспектори Служби автомобільних доріг Львівщини завчасно призупинили ремонт.

Зазначимо, що щороку у травні в Крехівському монастирі отців Василіян відбувається відпуст. У монастирському храмі зберігається чудотворний образ св. Миколая Мирликійського. За свідченнями монастирського літопису, там ставалися численні випадки оздоровлення.

Фото: Фейсбук

Відео