регіональні новини
Написати нам
Атовців, які блокували російське вугілля, штрафуватимуть
21 Вересня, 20:01

Атовців, які блокували російське вугілля, штрафуватимуть

Активістів та учасників АТО, які на залізничній станції “Соснівка” у селі Сілець блокували вагони з російським вугіллям, правоохоронці притягнули до адміністративної відповідальності. Затримали 28 осіб. Певний час вони знаходились у поліцейському відділку, однак їх вже відпустили.

“Всіх затриманих вдалося витягнути з поліції. Мене теж відпустили. Склали протокол адміністративного правопорушення. Чекаю призначення суду в Червонограді. Постраждалим надана медична допомога. І найголовніше: прорвати Блокаду ні спецназу, ні поліції, ні тітушне – не вдалося. Збіглося місцеве населення – відстояли. Ті хто вже виїхав до нас з інших міст – приїжджайте. Це тільки початок. Продовжуємо боротьбу. Ні кроку назад. Слава Україні!”, – написав у Фейсбук командир батальйону “Донбас” Семен Семенченко.

Очільник Нацполіції Василь Віконський також звернувся до місцевої влади та керівника вугільного підприємства.

«Враховуючи, що питання переросло в політичну площину, звертаюся до місцевої влади та керівництва вугільного підприємства негайно вирішити свої спірні питання. Поліція розблокувала шляхи, тепер ви повинні знайти вирішення проблеми», – наголосив полковник поліції Василь Віконський.

У пресслужбі також повідомили, що під час застосування заходів поліцейського примусу постраждало вісім правоохоронців.

“Одного з них, 38-річного старшого сержанта поліції, доставили у лікарню. Діагноз уточнюється, – розповідають. – На законні вимоги  правоохоронців блокувальники не реагували. Поліція змушена була застосувати заходи поліцейського примусу, оскільки вони чинили фізичний спротив”.

Нагадаємо, сьогодні зранку на залізничну станцію “Соснівка” приїжджали підрозділи поліції на чолі з начальником Василем Віконським, аби вирішити проблему з блокуванням російського вугілля. Правоохоронці розігнали активістів.

 

Фото:Нацполіція.

  • 0
  • 4351
Схожі новини