Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Багатодітна мати із Новояворівська благає працівників ТЕЦ вийти на роботу
01 Листопада, 19:14

Багатодітна мати із Новояворівська благає працівників ТЕЦ вийти на роботу

Працівники новояворівської ТЕЦ так і не вийшли на роботу.

Мешканці Новояворівська та Нового Роздолу втомилася чекати на тепло. Багатодітна мати із Новояворівська Олена Нестерова зняла зворушливе відео із проханням представників ТЕЦ вийти на роботу. Вона каже, що це абсурдно відмовлятися працювати за 8 тисяч гривень, коли медики отримують три.

Жінка припускає, що працівників ТЕЦ залякали та наказали не виходити на роботу. Але вона просить не боятись, а донести це до громадськості. Адже всі стануть на їх захист.

“Вам не шкода дітей, своїх же, не шкода себе… Мені хотілось взяти в керівництва всі прізвища й імена, а навіть фотографії, і виставити вас як героїв, які не дають нам тепла,бо ж знають, що вони козирні в тій сфері!” – звернулась Олена до працівників ТЕЦ.

Додамо, що сьогодні представники Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ  знову не вийшли на роботу. Про це повідомило Агентство з Розшуку та Менеджменту Активів.

Працівники АРМА приїхали до ТЕЦ для того, щоб перевірити стан їх запуску, оскільки згідно з Меморандумом сьогодні мав відбутися запуск ТЕЦ

“Роботу Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ на Львівщині можна відновити з понеділка. Для цього потрібно, щоб працівники ТЕЦ виконали умови Меморандуму – вийшли на роботу та повернули фактично вилучене обладнання і програмне забезпечення,” – зазначили представники АРМА.

Як повідомляла ЛМН раніше, учора у Новояворівську підписали Меморандум.В ньому управитель “Гарант Енерго” зобов’язався затвердити та оприлюднити штатний розпис працівників. Натомість людей чекали сьогодні на роботі.

Схожі новини