У Новояворівську підписали меморандум і чекають тепла | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Новояворівську підписали меморандум і чекають тепла
31 Жовтня, 23:18

У Новояворівську підписали меморандум і чекають тепла

Тетяна Дзяма

Перипетії у Новояворівську та Новому Роздолі тривають. Історія із тутешніми ТЕЦ не просто не завершується, а набирає нових обертів.

Сьогодні у Новояворівську відбувся багатолюдний мітинг. Люди взяли приклад із новороздільців, які у неділю вийшли на вулицю із дуже радикальним настроєм.

Обговорили три головні вимоги: негайно відновити опалювальний сезон та подачу гарячої води, дати людям дозволи на влаштування індивідуального опалення, та головне – покарати тих, через кого заручниками ситуації стали невинні люди.

Опісля було підписано меморандум, в якому управитель “Гарант Енерго” зобов’язався затвердити та оприлюднити штатний розпис працівників,  до 15 листопада видати наказ про їх преміювання.

А протягом трьох днів “Гарант Енерго” та “Енергія Новояворівськ” мають підписати господарські договори про використання газо- водо- та електропостачання.

Надіємося, що працівники Новояворівської ТЕЦ дотримаються умов договору і працюватимуть завтра у повному складі, – кажуть у міській раді Новояворівська.

Додамо, завтра о 8 ранку у Новояворівську відбудеться позачергова сесія міської ради.

А такий же меморандум сьогодні підписали і у товариша по нещастю – Новому Роздолі.

Згідно із документом, «Грант Енерго М» завтра оприлюднить штатний розпис працівників, необхідних для запуску та функціонування Новороздільської ТЕЦ.

Проблеми із теплою водою та опаленням у Новому Роздолі та Новояворівську почались ще у серпні і їх досі не вирішили.

Тоді активи компанії, яка постачала теплу воду, арештували.

Усе майно передали в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Новий управитель закликає працівників ТЕЦ повертатися на робочі місця. Та поки що залагодити ситуацію не вдавалось.

  • 0
  • 1192
Відео