У Новояворівську гаряче. Але без опалення | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Новояворівську гаряче. Але без опалення
17 Жовтня, 15:00

У Новояворівську гаряче. Але без опалення

У місті демонтували ворота ТЕЦ

У Новояворівську, який ще від серпня без теплої води, загострення конфлікту. На територію місцевої ТЕЦ не впускають нову фірму-управителя. Конфлікт зайшов настільки далеко, що представники “ГарантЕнерго М” (управитель) прийшли сьогодні із поліцією та охоронною фірмою.

Керівник Андрій Гнатуш написав, що відбувається рейдерське захоплення ТЕЦ.

Натомість у спільноті “Мій Новояворівськ” повідомили, що Гнатуш ще вчора дав команду усім працівникам розійтись та нікого не впускати на територію підприємства.

 

Сьогодні представники правоохоронних органів з охоронною фірмою зайшли на територію. Для цього змушені були демонтувати ворота, – написав місцевий мешканець Віталій Швидкий.

Тим часом Андрій Гнатуш просить людей збиратись біля ТЕЦ. Він побоюється “трагічних наслідків” для підприємства.

Прошу збиратись біля ТЕЦ і не випускати нікого. Місто повинно знати своїх героїв. Я готував ТЕЦ до опалювального сезону, щоб дати людям тепло. Вони ж з теплих кабінетів виявляється проти, – написав Гнатуш.

Нагадаємо, у Новояворівську виникла серйозна проблема – активи компанії, яка постачала теплу воду, арештували.

Усе майно передали в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, повідомляє Zaxid.net.

9 жовтня на засіданні НКРЕКП (комісія, що здійснює регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг) нарешті видали ліцензіюна право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та теплової енергії ПП “ГарантЕнерго М”.

Ця компанія стала управителем активами ТЕЦ. Тож тепер рішення проблеми залишається у руках саме нового управителя (котрий вже отримав ліцензію) і теперішніми керівниками підприємства.

Відео