У Новояворівську терміново скликають сесію | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Новояворівську терміново скликають сесію
30 Жовтня, 19:27

У Новояворівську терміново скликають сесію

Причина – зрив опалювального сезону у місті

У четвер, 1 листопада, новояворівські депутати зберуться на позачергову сесію. Вирішуватимуть частково проблему, яка вже кілька місяців гостро стоїть у місті. Йдеться про зрив опалювального сезону та відсутність у Новояворівську теплої води.

Зокрема, у четвер депутати мають обговорити Положення про порядок надання дозволів на відключення житлових будинків від мереж централізованого теплопостачання.

Новояворівчани, пробувши стільки часу заручниками теплового конфлікту, матимуть можливість встановити індивідуальне опалення і не залежати від ТЕЦ.

Тим часом завтра по обіді мешканці все одно зберуться на мітинг. Прийдуть до Палацу культури “Кристал”, щоб сказати, що більше не збираються терпіти.

Нагадаємо, у неділю у Новому Роздолі, де ситуація із опаленням аналогічна, відбулось масове віче. Обурені люди вимагають негайно повернути гарячу воду та розпочати опалювальний сезон.

Погрожують перекрити трасу Київ-Чоп, якщо їхні вимоги не виконають.

Проблеми із теплою водою та опаленням у Новому Роздолі почались ще у серпні і їх досі не вирішили.

Тоді активи компанії, яка постачала теплу воду, арештували.

Усе майно передали в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Новий управитель закликає працівників ТЕЦ повертатися на робочі місця. Та поки що залагодити ситуацію не вдається.

Відео