Новий Розділ вимагає тепла | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Новий Розділ вимагає тепла
28 Жовтня, 20:22

Новий Розділ вимагає тепла

Люди сьогодні вийгли на вулицю із протестом

У Новому Роздолі мешканці більше не готові терпіти холод у квартирах. Сьогодні вони масово вийшли на вулицю. Про це повідомив львівський журналіст Олег Галів.

 

Від 22 жовтня розпорядженням мера мали б запустити тепло. Але через зміну управителя на місцевій ТЕЦ, згідно з рішенням суду, процес зупинився. Працівники не виходять на робочі місця. Чому так відбувається – питання без відповіді. У працівників свої версії, у нового управителя свої, у мерії свої, у ЛОДА свої, – повідомив Галів

Тим часом заручниками ситуаціх є дитсадочки, школи, лікарні та багатоквартині помешкання.

Тож сьогодні новороздільці вимагали негайно скликати позачергову сесію міської ради, дозволити автономне опалення і головне – відновити подачу тепла та гарячої води.

Нагадаємо, схожа ситуація у Новояворівську. Тут також ще від серпня гарячої води, а зараз, відповідно, опалення.

Тоді активи компанії, яка постачала теплу воду, арештували.

Усе майно передали в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

9 жовтня на засіданні НКРЕКП (комісія, що здійснює регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг) нарешті видали ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та теплової енергії ПП “ГарантЕнерго М”.

Фото: Олег Галів.

  • 0
  • 1599
Відео