Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Багатодітній сім’ї із Буського району, яка постраждала від пожежі, збирають гроші на будинок
04 Березня, 19:01
logo-black

Багатодітній сім’ї із Буського району, яка постраждала від пожежі, збирають гроші на будинок

Наталія Павлишин

 

Допомогти придбати будинок багатодітній сім’ї зі села Топорів Буського району вирішили в Буській райадміністрації. Для цього акумулювали зусилля людей, депутатів та підприємців.

У сім’ї, де четверо малолітніх дітей: десятирічний Ярослав, семирічна Анна-Марія, шестирічний Артем та кількамісячна Злата, згорів будинок та усі їхні речі. Про це раніше писала LMN. Зараз небайдужі збирають для них побутові речі та продукти. Місцева та районна влада за участю меценатів допомагають придбати житло.

 

1b582ba9dd47

«На сьогодні вже було два етапи допомоги. Перший раз надали одяг, продукти, взуття та кошти. Долучилися також волонтери із Буська, директор ПП «Данмарбуд» Андрій Кучма. Він надав 10 тисяч гривень, а волонтер – президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація — Моя родина» Наталія Ярош привезла погорільцям постіль, дитячий та дорослий одяг, взуття, ковдри, подушки, посуд, дитячий велосипед, іграшки та персональний комп’ютер. Крім того,  голова Буської райадміністрації Петро Мороз запропонував депутатам виділити по 1 тисячі гривень цій сім’ї.  А сам надав допомогу 5 тисяч гривень. Не буде проблем і з меблями. Люди готові звозити хоч вже, але поки нема куди їх ставити», — розповіла для LMN заступник голови Буської райадміністрації Тетяна Сай.

 

bf6b02b29b84
6755f70a5f48

Зараз жінка з дітьми живе у своєї мами. Та вже придивилися будинок для купівлі і навіть дали господарю завдаток.

 

«Коли ми закинули оголошення на сайт, що ця сім’я потребує допомоги, то люди досить швидко відгукнулися. Я знайшов їм будинок в селі Леньків, недалеко від Топорова. Ну, не супер, але там є піч, світло, дім накритий бляхою. Досить пристойне подвір’я, дерев’яна стайня. Звідти до школи в Топорів возить «Школярик». Будівля потребує косметичного ремонту, треба в одній кімнаті зробити піч, обгородити подвір’я. Ми дали вже завдаток 30 тисяч гривень, ще треба 20 тисяч. Я знайшов кілька кращих будинків, але вони були значно дорожчі. Ця хата дерев’яна, штукатурена зверху, треба лише трохи підправити. Є дві кімнати, коридор і кухня. В будинку нема газу, але газопровід йде попід хату. Тож, якщо буде бажання і можливість, газ можна провести », — розповів сільський голова села Топорів Ярослав Ковальчук.

 

 

 

Фото: Буської райдержадміністрації

 

Схожі новини