Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
ОХМАТДИТ: створили петицію про вимогу не ліквідовувати лікарню
12 Жовтня, 11:56
logo-black

ОХМАТДИТ: створили петицію про вимогу не ліквідовувати лікарню

Тетяна Пасічник

Батьки, які проживають у Львівській області, вимагають не допустити ліквідації Львівської обласної клінічної дитячої лікарні “ОХМАТДИТ” та об’єднання її з Західноукраїнським спеціалізованим  дитячим медичним центром.

Відповідну петицію зареєстрували 10 жовтня в Єдиній системі місцевих петицій. Автор – голова ГО “Батьківська Рада Львівщини” Олена Пономарева.

Як стало відомо зі змісту петиції, батьки бояться, що їхні діти втратять можливість отримувати якісну медичну допомогу.

“Наслідки такої ініціативи передбачувані – частина приміщень буде розпродана, а персонал – скорочено. Для маленьких пацієнтів це означає зниження якості надання невідкладної меддопомоги та зменшення обсягу стаціонарної допомоги, необхідної для хворих”, – написала Олена.

Олена Пономарева разом з іншими батьками була присутня на засіданні Департаменту охорони здоров’я, яке відбулось 10 жовтня. Від імені усіх батьків запевнила чиновників, що ліквідацію ОХМАТДИТу – не дозволять.

“Така кількість батьків області, які звернулись до нас за останні два тижні, вражає. Всі налякані. Ми можемо не розуміти ті реорганізації, ліквідації, але дивно одне – чому закривають лікарню саме в елітному районі? І це не перший випадок, – каже Пономарева. – Коли дитина хворіє, ми часто хочемо знати думку декількох медичних фахівців, а в такому випадку просто не буде куди звернутись. Вирішувати буде обласна рада? Ні! Вирішувати будуть люди! Обласна рада – це ті люди, яких ми обрали і ми платимо їм заробітну платню. Не буде того, ми піднімемо батьків, громадськість і доб’ємось свого”.

Петицію підписали 408 осіб. Для того, аби її розглянули, потрібно ще 592 підписи. До кінця збору залишилось 88 днів.

Нагадаємо, на засіданні ДОЗу, де обговорювали питання реорганізації ОХМАТДИТу, чиновник посміявся з рішення Маркіяна Мальського відкликати даний проєкт.

  • 0
  • 328
Схожі новини