БЕБ vs FEST: у холдингу розповіли деталі ексклюзивно для LMN (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
БЕБ vs FEST: у холдингу розповіли деталі ексклюзивно для LMN (ВІДЕО)
18 Жовтня, 20:58
logo-black

БЕБ vs FEST: у холдингу розповіли деталі ексклюзивно для LMN (ВІДЕО)

Холдинг емоцій FEST! не виключає, що в компанію знову можуть прийти з обшуками. Зараз справою займаються юристи та адвокати. Про це повідомив PR-директор холдингу емоцій FEST! Тарас Маселко у прямому ефірі програми «Помануфактуримо» на YouTube-каналі LMN.

«Зараз робота триває в правовій площині — працюють юристи та аодвокати. Ми не знаємо, чи будуть ще якісь обшуки, бо не розуміємо цього судового процесу, не ознайомлені з цілим аспектом цих документів, які б вказували, що там заплановані якісь обшуки наших офісів, інших проєктів чи партнерів», — зазначив Тарас Маселко.

Детальніше про те, як відбувалисб обшуки – у відео.

Водночас у Бюро економічної безпеки сьогодні оприлюднили нові деталі про результати обшуку. За їх словами, детективи виявили та вилучили з дотриманням всіх норм чинного законодавства:

 

 ⁃ 415 банківських карток, які належать співробітникам та найманим працівникам групи компаній

⁃ реєстри для поповнення банківських рахунків, документи щодо нарахування та виплати заробітної плати найманим працівникам

⁃ готівку: різні валюти в грошовому еквіваленті близько 8 000 000 грн

 

Детективи зазначають, що жодних клопотань від представників холдингу про порушення з боку співробітників БЕБ під час обшуку не надходило.

Відео