регіональні новини
Написати нам
19 Березень, 20:57
Бібрчани хочуть позбутися нелегальної «точки», де продають сурогат

Юлія Швидко

Мешканці міста Бібрка Перемишлянського району вимагають, аби правоохоронці зайнялися незаконним бізнесом місцевої жінки, що торгує алкоголем. Поштовхом стала смерть 25-річного чоловіка, який отруївся сурогатом.

«Вчора сталась дуже неприємна ситуація для нашого суспільства – від отруєння сурогатом помер молодий хлопець. Я розумію,що багато чого залежить від нас самих. Але все ж таки ми маємо відреагувати на дану ситуацію і нарешті повпливати на “точку” навпроти супермаркету “Рукавичка”, – вчора у Facebook написала мешканка Бібрки Лілія Майовець.

Місцеві розповідають, що на продавця алкогольного сурогату неодноразово скаржилися у поліцію. Звідти не було реакції. Говорять, що це не перша смерть її молодих клієнтів.

«Чула, що в алкоголь вона додає якісь таблетки, аби краще бродило. Це вже не перший рік триває. Проти неї не можуть відкрити кримінальну справу. Мовляв, нема доказів, що помирають від її продукту. Вона ж щонеділі бігає до церкви, гріхи замолює. Можливо, у цю ситуацію має втрутися священик», – говорить LMN мешканка Бібрки Ірина Муха.

Фото: ілюстративне

Схожі новини