Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Бібрчани хочуть позбутися нелегальної «точки», де продають сурогат
19 Березня, 20:57
logo-black

Бібрчани хочуть позбутися нелегальної «точки», де продають сурогат

Юлія Швидко

Мешканці міста Бібрка Перемишлянського району вимагають, аби правоохоронці зайнялися незаконним бізнесом місцевої жінки, що торгує алкоголем. Поштовхом стала смерть 25-річного чоловіка, який отруївся сурогатом.

«Вчора сталась дуже неприємна ситуація для нашого суспільства – від отруєння сурогатом помер молодий хлопець. Я розумію,що багато чого залежить від нас самих. Але все ж таки ми маємо відреагувати на дану ситуацію і нарешті повпливати на “точку” навпроти супермаркету “Рукавичка”, – вчора у Facebook написала мешканка Бібрки Лілія Майовець.

Місцеві розповідають, що на продавця алкогольного сурогату неодноразово скаржилися у поліцію. Звідти не було реакції. Говорять, що це не перша смерть її молодих клієнтів.

«Чула, що в алкоголь вона додає якісь таблетки, аби краще бродило. Це вже не перший рік триває. Проти неї не можуть відкрити кримінальну справу. Мовляв, нема доказів, що помирають від її продукту. Вона ж щонеділі бігає до церкви, гріхи замолює. Можливо, у цю ситуацію має втрутися священик», – говорить LMN мешканка Бібрки Ірина Муха.

Фото: ілюстративне

Схожі новини