Бігав з високим пульсом: у Львові назвали ймовірні причини смерті 23-річного півмарафонця | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Бігав з високим пульсом: у Львові назвали ймовірні причини смерті 23-річного півмарафонця
30 Червня, 14:21

Бігав з високим пульсом: у Львові назвали ймовірні причини смерті 23-річного півмарафонця

Медексперти назвали  ймовірні причини смерті 23-річного півмарафорнця. який помер у неділю у Львові. Хлопець біг із критичними показниками пульсу. Про це повідомив начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики ЛМР Антон Нікулін, передає “Еспресо.Захід“.

“Друзі, вдалося дізнатися інформацію про 23-річного хлопця Микиту, який, на жаль, передчасно зійшов не тільки з напівмарафону, а й з свого життя… Микита не був професійним спортсменом, а самоучкою-аматором, працював айтішником. Бігав з високим пульсом (175-189), а такі показники, за словами медиків, уже є критичними. Такий пульс лікарі прирівнюють до “червоної” зони та не рекомендують займатися легкою атлетикою. За словами патологоанатома, також є підозра на прийняття енергетичної рідини, яка глушила сигнали організму. Також однією з причин раптової зупинки серця стало зневоднення організму”, – написав Антон Нікулін.

За його словами, хлопець, будучи бігуном-аматором, мчав до фінішу на грані своїх можливостей. Він пробіг 15-ти кілометрову дистанцію напівмарафону
за дуже швидкий час, встановив особистий рекорд й з усіх сил прагнув його покращити на дистанції 21 кілометра.

Організатори напівмарафону Run Ukraine фінансово допомогли сім’ї загиблого. Його тіло відправили до Черкас на поховання.

Нагадаємо, в неділю 27 червня, у Львові під час забігу помер 23-річний бігун. Він не добіг до фінішу 200 метрів, впав та почав важко дихати. Його 50 хвилин намагались реанімувати волонтери-медики.

Відео