Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Білорусь розмістила на кордоні з Україною строковиків та дерев’яні муляжі танків, – Міноборони
22 Червня, 17:13

Білорусь розмістила на кордоні з Україною строковиків та дерев’яні муляжі танків, – Міноборони

Білорусь для демонстрації своєї присутності біля нашого кордону розмістила дерев’яні муляжі танків. Крім того, до кордону переміщують строковиків. Про це на брифінгу повідомив речник Міністерства оборони Олександр Мотузяник, пише Українська правда.

Ситуація на кордоні з Білоруссю протягом останньої доби не зазнала суттєвих змін, однак білоруські війська продовжують виконувати свої завдання поблизу кордону з Україною.

«З метою проведення заходів оперативного маскування та демонстрації своєї присутності, підрозділи збройних сил Білорусі розміщують у прикордонних з Україною районах дерев’яні муляжі танків», – зазначив він.

Крім того, зберігається загроза нанесення з території Білорусі ракетних та авіаційних ударів по Україні.

Олександр Мотузяник розповів, що білоруські війська на кордоні з Україною в Брестській та Гомельській областях продовжують виконувати так звані завдання “посилення кордону”. Біля українських кордонів перебувають до 7 батальйонів білоруських військ.

Основні зусилля військ Білорусі зосереджені на розвідці, інженерному обладнанні позицій та охороні державного кордону. Для цього залучають навіть строковиків.

 

Схожі новини