Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
BlaBlaCar готують стати платним
10 Червня, 15:37

BlaBlaCar готують стати платним

Сервіс автомобільного перевезення BlaBlaCar планує ввести повноцінну платну підписку вже в цьому році. Тепер українці аби зареєструватись для подорожей чи перевезень на онлайн-платформі повинні будуть сплачувати кошти.

“Запуск повноцінної платної моделі – це перспектива цього року. Однозначно друге півріччя. Чи буде це комісія, місячна підписка або щось ще, поки не можу озвучувати. Зможу розголошувати деталі трохи пізніше, – каже керівник BlaBlaCar в Україні Олексій Лазаренко. – Ми регулярно проводимо такі експерименти для того, щоб зрозуміти, яка модель була б оптимальною для монетизації в Україні. Тести були в листопаді, на початку квітня. Їхні результати оптимістичні, як не дивно, українці готові платити за онлайн-сервіси”, – пише Економічна правда.

Нагадаємо, онлайн-платформа для карпулінгу автомобілем, почав працювати на території України в лютому 2014 року. Вже за 4 роки український ринок увійшов у топ за швидкістю розвитку серед країн, де вже працює BlaBlaCar. Сам сервіс заснований в 2006 році у Франції. На сьогодні послуга працює в 22 країнах світу, а загальна кількість користувачів нею перевищує 65 млн. людей.

 

Схожі новини