Благодійники збирають кошти на ремонт автівок для захисників Бахмута | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Благодійники збирають кошти на ремонт автівок для захисників Бахмута
15 Квітня, 16:36

Благодійники збирають кошти на ремонт автівок для захисників Бахмута

Благодійний Фонд “Колеса Перемоги” розпочав збір на ремонт автівок для захисників “Холодного Яру” та ОСПЗ “Азов”. Одне авто потребує заміни деталей, бо невдовзі прямуватиме на передову, інше — цілісного ремонту, адже зазнало значних пошкоджень внаслідок мінометного обстрілу. Щоб привести транспорт в лад знадобиться 130 000 тисяч гривень. 

Зношування деталей звична справа в зоні активних бойових дій, адже військові пересуваються розбитими дорогами, між вирв і зруйнованих будівель. Ймовірність втратити автомобіль під час ворожих атак — ще вища, зазначає військовий Валерій. Він штаб-сержант 93-тьої бригади “Холодного Яру”, і разом з побратимами боронить місто-фортецю Бахмут. 

 

“Для захисників авто — дієве підсилення, без нього  ефективність військових знижується. Усе може змінитись будь-якої миті, і вже замість бойового завдання, твій підрозділ мусить рятувати поранених бійців”, — додає захисник. 

Підтримати збір на ремонт авто для ЗСУ можна поширивши допис з офіційних сторінок фонду або донатом на офіційні рахунки — деталі на сайті БФ “Колеса Перемоги”.  

Нагадаємо, благодійний Фонд “Колеса Перемоги” забезпечує українських захисників повнопривідним транспортом. Від початку повномасштабного вторгнення благодійники доправили на передову 335 автомобілів, підсиливши 52 військові частини. Інтерв’ю LMN з керівником фонду про те, як безпечно придбати автомобіль для ЗСУ, читайте тут

 

Відео