Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Анастасія Марко: “Чому автомобілі стали важливішими від нас?”
09 Вересня, 17:03

Анастасія Марко: “Чому автомобілі стали важливішими від нас?”

Дуже часто пацієнти маючи незначні, на їх погляд, порушення в організмі, не надають належної уваги і продовжують жити у звичному ритмі життя. Зовсім не задумуючись, до чого це може призвести в майбутньому! На жаль, тому практика показує сумні випадки. А потім питання до лікаря: «Звідки в мене це захворювання, я ж обстежувався ще 3 роки тому і все було добре?».
Зовсім інша ситуація з автомобілем! Всі водії знають, що раз на рік повинні привезти машину на техогляд і, якщо є несправність, то якомога швидше її ліквідувати. Тому що дешевше, поміняти деталь чи ремонтувати автомобіль в цілому? Адже несправне авто їздить до того моменту, поки не зупиниться, і взагалі на такому їздити небезпечно.
Так чому ми не робимо це з нашим організмом? Безпечно ходити хворим чи ще гірше, навіть не знати про хворобу? Чому не проходимо профілактичне обстеження хоча б 1 раз на рік, чому не лікуємось на ранніх етапах, щоб не допустити до ускладнень?
Адже наш організм – це теж машина, з набагато складнішим механізмом, збій в одній системі потягне за собою зміни у інших.
Невже техніка важливіша за самих нас?
Я вважаю, що потрібно зробити все для того, щоб прожити життя здоровим, якісно і красиво. Дбайте про себе!

Адреса клініки «UROSVIT»:

м. Львів, вул. Огієнка, 3 (вхід з двору, 1-й поверх)

Тел: (032) 226 30 80, (032) 226 31 80

(098)700 30 80, (099)505 30 80, (073)020 30 80

Е-mail: uro.lviv@gmail.com

  • 0
  • 1340
Схожі публікації