Бізнес має вистояти цієї зими, бо люди потребують зарплат | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Бізнес має вистояти цієї зими, бо люди потребують зарплат
19 Листопада, 12:35

Бізнес має вистояти цієї зими, бо люди потребують зарплат

Важко уявити підприємця, який працює, не отримуючи прибуток. Це нелогічно і майже неможливо, бо виглядає, що тоді його бізнес не має завтра.

Але час такий і ми українці унікальні, тож завдання для бізнесу цієї зими – працювати, просто працювати, в нуль, з невеликими прибутками, з невеликим мінусом.

Працювати зараз – це і є та сама інвестиція в завтра, бо потім буде вільна країна, вільна економіка і великі можливості.

Волонтерити можна не тільки для фронту. Наші люди в тилу потребують допомоги і місцеві підприємці мають стати тими героями, які попри будь-які труднощі забезпечать людям сервіс, робочі місця, товари і зарплати.

Якщо кацап звечора кинув бомбу, то це не означає, що українці зранку не мають випити філіжанку запашної кави в улюбленій кав’ярні. Для того один підприємець має витратитися на генератори, паливо, і відкритися, розуміючи, що з такими затратами кава робиться в нуль, а інший підприємець має також з шкіри вилізти, щоб забезпечити роботу, зарплату, для того, щоб ви купили собі тої пахучої кави.

І поки наші славні ЗСУ героїчно звільняють наші землі, підприємці мають тримати стрій. Маленький чи великий бізнес, який зайняв свою нішу має встояти, незалежно чи це єдиний магазин в селі, завод який виробляє унікальну продукцію, хлібокомбінат, кар’єр, ресторан, ремонт взуття чи аптека.

Окремо звертаюся до провайдерів інтернету, без вас чек не вилізе, весь бізнес паралізує, ви як повітря, без вас ніяк, у вас немає вибору – нет має бути. Нема сили – кажіть, попросіть грошей в партнерів, споживачів з бізнесу – але виконайте взяті зобов’язання.

Бізнес це не тільки прибутки, це зарплата, а отже тепло та продукти для українців. Тож, стиснули кулаки і працювати. Зараз головне вижити, залишитися в своїй ніші ,а якщо є варіант заробляти – то це прекрасно, бо це більші зарплати ну і донати для ЗСУ.

  • 0
  • 1741
Схожі публікації