Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Богдан Шустер: «У любові і вірі, в незламності і поступальному руху лише вперед ми збудуємо собі Україну!»
27 Травня, 19:30

Богдан Шустер: «У любові і вірі, в незламності і поступальному руху лише вперед ми збудуємо собі Україну!»

Налагоджуючи співпрацю між містами України нещодавно перебував з поїздкою на Сході.  Мав можливість бути присутній на військово-патріотичній грі “СОКІЛ-ДЖУРА”, що проходить між всіма школами прифронтових територій Донецької області в селі Юріївка.

Організаторами цієї чудової гри, вже четвертий рік, є Українська Добровольча Армія, Управління освіти Донецької області та Військовий комісаріат. Направду, море позитивних вражень, біля 200 молодих донбасівців запекло змагалися у військових вишколах та патріотичних конкурсах. Власне, минулого року, переможці гри побували у Винниках, Львові і Карпатах, де познайомились зі своїми ровесниками, культурою і Західним краєм.

Керівництво, учителі та учні Винниківських шкіл тепло зустріли гостей, провели екскурсії навчальними закладами та пам’ятками міста, розповіли про історію рідного міста. Гостей частували місцевими наїдками і долучили до Всеукраїнських святкувань. У ході поїздки відвідав і наших військових, які вже котрий рік захищають кордони нашої держави, ціною власних життів. Мав честь подарувати координатору Української Добровольчої Армії в Широкіно Книгу Міністра УНР, Івана Липи, що народився на Причорномор’ї, а завершив свою земну путь у Галичині і похований у Винниках.

Довга дорога стала цікавою завдяки розмовам із мешканцями міст України, які ділились думками про події у їхніх краях та співпереживали у втратах України в ході війни з Росією. Маю надію, що цьогорічна зустріч команди-переможців національно-патріотичної гри, а також учасників від кожної команди, які брали участь, стане ще однією зв’язковою ланкою, яка об’єднає молодь і майбутнє наших міст у любові і розвитку нашої держави.

  • 0
  • 1332
Схожі публікації